BRANDWORXX
Korkeavuorenkatu 30 A
FI-00130 Helsinki

Puhelinnumerot löydät
henkilökuvien takaa.

info@brandworxx.com

Perttu Pöyhönen

+358 400 539 786
perttu.poyhonen@brandworxx.com

Jari Taipale

+358 40 530 3501
jari.taipale@brandworxx.com

Mari Suistola

+358 45 631 6761
mari.suistola@brandworxx.com

Joel Raatikainen

+358 40 730 3949
joel.raatikainen@brandworxx.com

Harri Myllylä

+358 50 385 5628
harri.myllyla@brandworxx.com

Raija-Leena Söderholm

+358 500 410 625
raija-leena.soderholm@brandworxx.com

Tommi Huuska

+358 44 294 8855
tommi.huuska@brandworxx.com

Jenni Tontti

+358 40 750 8821
jenni.tontti@brandworxx.com

Kasperi Mikkonen

+358 40 556 1374
kasperi.mikkonen@brandworxx.com

Janne Keltanen

+358 40 732 2092
janne.keltanen@brandworxx.com

Helena Kauma

+358 40 776 5301
helena.kauma@brandworxx.com

Miisa Taskinen

+358 400 477 472
miisa.taskinen@brandworxx.com

Tapio Wento

+358 40 132 9356
tapio.wento@brandworxx.com

Sakari Hyrkkö

+358 50 533 3302
sakari.hyrkko@brandworxx.com

Jean-Christophe Francet

+41 79 230 7249

Katariina Kekkonen

+358 50 5678 122
katariina.kekkonen@brandworxx.com

 

ALOITA MENESTYMINEN NYT.

Tulemme mielellämme kertomaan, miten käynnistät kasvun ja johdat sitä

tehokkaammin kuin koskaan aikaisemmin.

Ota yhteyttä.