BrandWorxx on liikkeenjohdon konsultointitoimisto, joka
kasvattaa yritysarvoa strategisen brändin johtamisen kautta.
Autamme laatimaan kasvun linjaukset
ja viemään ne käytäntöön.

Joukkomme on vahva yhdistelmä kokemusta,
näkemystä ja käytännön osaamista.

 

Perttu Pöyhönen

+358 400 539 786
perttu.poyhonen@brandworxx.com

Jari Taipale

+358 40 530 3501
jari.taipale@brandworxx.com

Mari Suistola

+358 45 631 6761
mari.suistola@brandworxx.com

Harri Myllylä

+358 50 385 5628
harri.myllyla@brandworxx.com

Tommi Huuska

+358 44 294 8855
tommi.huuska@brandworxx.com

Jenni Tontti

+358 40 750 8821
jenni.tontti@brandworxx.com

Janne Keltanen

+358 40 732 2092
janne.keltanen@brandworxx.com

Miisa Taskinen

+358 400 477 472
miisa.taskinen@brandworxx.com

Tapio Wento

+358 40 132 9356
tapio.wento@brandworxx.com

Sakari Hyrkkö

+358 50 533 3302
sakari.hyrkko@brandworxx.com

Jean-Christophe Francet

+41 79 230 7249

Katariina Kekkonen

+358 50 5678 122
katariina.kekkonen@brandworxx.com

Lauri Sipilä

+358 40 503 4313
lauri.sipila@brandworxx.com